UAB „Agrolitimpex“ susikūrė 2011 –aisiais metais Panevėžyje. Ją sukūrę žmonės tikėjo savo sėkme ir einant metams įmonė įrodė savo gyvybingumą. Nuo pat pradžių pagrindiniai ir principiniai darbo varikliai buvo sąžiningumas ir atvirumas, todėl iki šių dienų galime didžiuotis tuo, kad turime gerą reputaciją savo klientų bei prekybos partnerių tarpe ir kasmet plečiame savo tiekėjų bei pirkėjų ratą, tuo pačiu stabiliai vystydami savo veiklą.

Pagrindinė UAB „Agrolitimpex“ veiklos kryptis yra tarptautinė prekyba žemės ūkyje užaugintais ir pagamintais produktais. Perkame iš Rytų Europos valstybių (Ukraina, Rusija, Kazachstanas, Baltarusija) ir parduodame į Centrinės ir Vakarų Europos valstybes (Lenkija, Rumunija, Vengrija, Slovakija, Čekija, Italija, Austrija, Vokietija, Olandija, Belgija bei kitas). Produktų grupių yra keletas, apie jas galite sužinoti plačiau skyrelyje „Tarptautinė prekyba žemės ūkio produkcija“.

UAB „Agrolitimpex“ iš Lietuvos ūkininkų perka maistinius kmynus, grikius, pašarines pupas, kitas žemės ūkyje auginamas prekes, savo ruožtu Lietuvos ūkininkams siūlo žolių sėklų mišinius pievoms ir ganykloms, daržovių sėklas profesionaliems daržovių augintojams, kukurūzų sėklas siloso gamybai, kitas retesnių augalų sėklas naujiems auginimo projektams Lietuvoje.